Kategorie
Bez kategorii

Anonse par bez tajemnic

Tam, gdzie w grę wchodzi bliskość i intymność, nie muszą istnieć tematy tabu. Nie każda forma zaspakajania potrzeb seksualnych jest akceptowana przez każdego, tak długo jednak, jak relacja jest utrzymywana przez osoby wchodzące w nią świadomie, nie trzeba się niczego wstydzić. Jak jednak nawiązać niestandardową znajomość i znaleźć osoby, które również chcą przetestować coś oryginalnego? Pomocne z pewnością okażą się anonse par na portalach z ogłoszeniami.

Od czego zacząć?

Jak przygotować się do napisania anonsu par? Pierwszym krokiem niezmiennie powinno być zapoznanie się z regulaminem serwisu, w którym anons taki ma być umieszczony. Jeśli istnieje w nim kategoria anonse par, jest to wyraźny sygnał świadczący o tym, że administratorzy serwisu rozumieją potrzeby ogłoszeniodawców i nie zamierzają utrudniać im ich organizowania. Należy jednak liczyć się z tym, że na sam sposób formułowania ogłoszeń mogą być nałożone pewne ograniczenia.

Te najbardziej oczywiste są związane z koniecznością przestrzegania prawa. Jeśli para szuka kobiety, mężczyzny albo innych osób do zbliżeń intymnych, muszą być to osoby świadome tego, jak może skończyć się spotkanie. Nie mogą uczestniczyć w nim wbrew swojej woli, nie mogą być przy tym osobami nieletnimi. Ogłoszenie nie powinno nawoływać też do łamania prawa w żadnej innej formie. Jeśli na portalu z anonsami par istnieje moderacja, trudno liczyć na to, że w ogóle zostanie opublikowane. Tworzenie anonsów zawierających treści niezgodne z prawem nie jest jednak zalecane także z innego powodu. Osoby, które decydują się na ich umieszczenie muszą liczyć się z tym, że zainteresują się nimi organy ścigania wyjątkowo wrażliwe na przestępczość powiązaną z siecią.

Oczywiście, w ogłoszeniach nie powinno się też używać wulgarnego języka. W środowiskach, w których mówienie o seksie jest wstydliwe, czasem trudno przypomnieć sobie o mniej wulgarnych określeniach zastępujących niektóre słowa, jeśli jednak chce się dać anons, warto zdecydować się na tego rodzaju wysiłek. Pewne ograniczenia mogą też dotyczyć zdjęć odnosząc się nie tylko do ich liczby, ale również treści, jakie zdjęcia te przedstawiają.

Jak pisać anonse par?

Zasady tworzenia anonsów par nie różnią się w istotny sposób od tych, jakie obowiązują podczas przygotowania innych ogłoszeń. Warto więc stawiać na zwięzłość i precyzyjność. Nie można też zapominać, że przedmiot takich anonsów jest dość delikatny. Jeśli więc para nie ma doświadczenia w intymnych spotkaniach z nieznanymi sobie ludźmi, przemilczenie tego faktu będzie działać na jej niekorzyść. Ogłoszenie jest przestrzenią doskonale nadającą się do pisania o własnych oczekiwaniach, nadziejach i obawach. Ułatwi to znalezienie odpowiednich partnerów, zapewni bezpieczną i satysfakcjonującą zabawę, a jednocześnie oszczędzi każdej ze stron rozczarowania, jakiego trudno uniknąć, gdy plany par rozmijają się ze sobą. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku innych anonsów towarzyskich warto pomyśleć o umieszczeniu w ogłoszeniu zdjęć. Bez względu na deklarowany poziom odporności, intymne odrzucenie zawsze jest dość bolesne. Zdjęcie minimalizuje jego ryzyko.

Seks, zabawa i… wspólny urlop

Na zakończenie warto poświęcić nieco uwagi samej treści anonsów par. Osoby postronne postrzegają je przede wszystkim jako formę zaproszenia do erotycznego czworokąta i rzeczywiście, ich treść nawiązuje zazwyczaj właśnie do możliwości przeżycia doświadczenia seksualnego. Nie można jednak zapominać o tym, że nie jest tak zawsze. Anonse par pochodzą również od osób, które poszukują przyjaciół, chcą się z kimś spotykać, aby zrekompensować sobie brak więzi rodzinnych, a nawet… planują wyjazd na wakacje i zastanawiają się, czy w towarzystwie nie będzie im raźniej zwłaszcza, jeśli urlop mają spędzać za granicą. Jeśli więc nasza potrzeba wykracza poza chęć urozmaicenia życia erotycznego, a mieści się w ramach tego, co można nazwać anonsem par, nie ma potrzeby stawiania sobie niepotrzebnych ograniczeń. Nawet mniej typowe ogłoszenie może przecież spotkać się z odzewem.

Dodaj komentarz