Kategorie
Ogłoszenia matrymonialne

Jak znaleźć partnera do randek na ogłoszeniach w internecie?

Choć wiele kwestii dotyczących seksualności nadal może być określanych mianem tematu tabu, trudno nie dostrzec zmian w tym zakresie. Jesteśmy nie tylko coraz odważniejsi, ale i w coraz większym stopniu świadomi tego, jakie są nasze potrzeby. Nie obawiamy się już poszerzania horyzontów i coraz rzadziej uważamy, że tam, gdzie w grę wchodzi seks, pewnych doświadczeń po prostu nie wypada mieć. Nawet więc, jeśli anonse par budzą pewne wątpliwości, nie wywołują już tak żywej dyskusji, jak kilka lat wcześniej. Marzenie o trójkącie lub czworokącie jest przecież jedną z najczęściej pojawiających się fantazji erotycznych, nic więc dziwnego, że wiele par chce przekonać się w praktyce, jak można poczuć się po jego zrealizowaniu.

Zacznij od aplikacji randkowych

Czym innym jest marzenie o trójkącie, a czym innym jego realizacja. Jeszcze przed konsumpcją konieczne staje się więc uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, gdzie właściwie można umieścić anonse par licząc na przychylną reakcję osób zainteresowanych nimi. Trudno komunikować taką potrzebę w lokalnej prasie, można jednak wykorzystać bardziej nowoczesne sposoby na poznawanie ludzi mających równie swobodne podejście do kwestii związanych z seksem. Tu na pierwszy plan wysuwają się popularne aplikacje randkowe. Można wykorzystywać je do tego, aby znaleźć za ich pośrednictwem miłość swojego życia, nie brakuje jednak osób posiadających je przede wszystkim po to, aby urozmaicić własne życie seksualne.

Plusem takich aplikacji jest przede wszystkim ich dostępność. Pobranie ich na telefon komórkowy nie zajmuje nawet minuty, a i rejestracja nie wymaga wiele czasu. Niektóre są aplikacjami płatnymi, koszt korzystania z nich nie jest jednak wysoki, a opłaty sprawiają, że mniej osób niepożądanych ma dostęp do anonsów par. Jeśli zresztą uważamy, że pieniądze można wydawać w inny sposób, problemem nie powinno być dla nas znalezienie takiej aplikacji, do której dostęp jest bezpłatny.

Sprawdź anonse par w portalach ogłoszeniowych

Jeśli nie chcemy korzystać z aplikacji instalowanych bezpośrednio na nasz telefon komórkowy, zawsze możemy przeanalizować treści znajdujące się na portalach z ogłoszeniami. Przeważnie kojarzymy je z miejscami, w których komunikuje się światu zamiar sprzedaży auta albo znalezienia pracownika. Warto jednak przyjrzeć się kategoriom anonsów, na które do tej pory nie zwracaliśmy uwagi, z pewnością bowiem nie zabraknie tam również anonsów par. Ogłoszenia tego rodzaju można przy tym segregować w sposób nie mniej przydatny, niż ma to miejsce w przypadku innych treści pojawiających się w takich serwisach.

Najpopularniejszą wydaje się segregacja ze względu na miasto, w którym znajdują się pary zainteresowane wspólnym seksem. Prawdziwe uczucie nie zna granic, najprawdopodobniej jednak nie zechcemy podróżować na drugi koniec Polski tylko po to, aby przekonać się, czy seks w czworokącie rzeczywiście jest tak niezwykły, jak opisują to jego zwolennicy. Nie można też zapominać o tym, że w kwestiach intymnych duże znaczenie ma estetyka, ogłoszenia można też dzielić na te, w których pary umieszczają swoje zdjęcia oraz na te, w których brakuje fotek. Pamiętajmy zresztą, że brak zdjęć w anonsach par nie musi zrażać. W zdecydowanej większości przypadków w ogłoszeniu pojawia się adnotacja, że można o nie poprosić wyrażając wstępne zainteresowanie spotkaniem.

A może samemu napisać anons?

Co zrobić, jeśli nasze miejsce zamieszkania sprawia wrażenie zagłębia pruderyjnych małżeństw, które nie chcą dzielić się intymnością? Nie oznacza to wcale, że musimy porzucić marzenie o trójkącie. Być może wcale nie brakuje tam osób chętnych do zabawy, ponieważ jednak nie mają one doświadczenia, nie chcą też pisać wszystkim otwarcie o swoich potrzebach. Aby się o tym przekonać, najlepiej napisać własny anons wyraźnie zaznaczając w jego treści, czego się spodziewamy i co sami możemy zaoferować. Jeśli nasz anons par będzie konkretny, a przy tym atrakcyjny, może się okazać, że znalezienie pary z regionu chętniej na erotyczny eksperyment jest łatwiejsze niż sądziliśmy.