Kategorie
Bez kategorii

Jak zwiększyć szansę na znalezienie partnera dzięki anonsowi?

Znalezienie kogoś, z kim będzie się chciało spędzić resztę życia, nie jest prostym zadaniem. Nie warto jednak rezygnować z poszukiwań bez względu na to, jak kończyły się one w przeszłości. Dziś jest to jeszcze łatwiejsze niż wcześniej, pojawiają się bowiem specjalne portale, w których można zamieszczać tego rodzaju ogłoszenia. Płock i inne większe miasta to skupiska ludzi szukających partnera, a ponieważ to panom zwykle trudniej jest przełamać niepewność i brak wiary, anonse, w których pani szuka pana dają szczególnie duże szanse na odzew. Oczywiście, szanse te można dodatkowo zwiększyć dowiadując się, jak nie pisać tego rodzaju ogłoszeń.

Nie koncentruj się na oczekiwaniach

Oczywiście, tworząc ogłoszenie informujące o tym, że pani szuka pana zwykle ma się pewne wyobrażenia na temat przyszłego partnera. Pewne jego cechy mogą być mniej istotne, istnieje jednak grupa takich, których nie jesteśmy w stanie zaakceptować. Jeśli więc nie dopuszczamy myśli, że mogłybyśmy spotykać się z rozwodnikiem, bo jest to niezgodne z naszą wiarą, nie chcemy, aby nasz przyszły partner miał dzieci albo nie tolerujemy zapachu dymu tytoniowego, nie wahajmy się wpisać tych uwag do ogłoszenia. Płock jest dużym miastem, z pewnością więc te zastrzeżenia nie przeszkodzą nam w znalezieniu partnera. Jeśli jednak zamierzamy koncentrować się wyłącznie na wadach partnera, których nie tolerujemy – przerwijmy pisanie. Tworzymy anons, a nie list do świętego Mikołaja. Zbyt długa lista oczekiwań może odstraszyć od nas nawet fantastyczne osoby, nikt nie chce bowiem zmagać się z kobietą, której nieustannie coś się nie podoba.

Zareklamuj się

Jeśli oparłyśmy się pokusie wyżalenia się w ogłoszeniu na mężczyzn, możemy zastanowić się nad tym, jak przedstawić samą siebie w korzystnym świetle. Nawet jeśli nasze dotychczasowe życie uczuciowe wywołuje co najwyżej uśmiech politowania, nie powinnyśmy wykorzystywać anonsu, w którym pani szuka pana do użalania się nad sobą. Nie, pisanie o tym, że jesteśmy uczuciowymi nieudacznicami, nie sprawi, że odezwie się do nas książę z bajki, który postanowi nam pokazać, jak bardzo się mylimy. Znacznie bardziej prawdopodobne jest to, że takie ogłoszenie skupi na sobie uwagę osób o nieczystych zamiarach. W sieci nie brakuje mężczyzn (i kobiet), którzy nie szukają miłości, ale osoby, którą można wykorzystać. Niepewna siebie kobieta, która nie wierzy w to, że ma prawo do szczęścia, to dla nich idealna ofiara.

Spójrzmy więc na siebie bardziej przychylnym wzrokiem i zadajmy sobie pytanie o to, jakie mamy atuty. Nie wstydźmy się nawet tego, co może sprawiać wrażenie cech mało kobiecych. Jeśli przyjemność sprawia nam oglądanie horrorów – napiszmy o tym. Jeśli marzymy o wyprawie do Korei Północnej – podzielmy się tym marzeniem. Nie stawiajmy na przeciętność, ale na to, co nas wyróżnia i nie zakładajmy z góry, że nasze pasje będą odstraszać zamiast zachęcać.

Nie bój się pisać o oczekiwaniach

Ogłoszenia pani szuka pana mogą mieć różne przesłanie. Jedne kobiety korzystają z nich, aby znaleźć miłość na całe życie, inne jednak koncentrują się przede wszystkim na poszukiwaniu partnera na jeden wieczór wychodząc z założenia, że los pokaże, czy znajomość ta będzie miała szansę na kontynuację, czy też nie. Konstruując taki anons warto o tym pamiętać, aby nie wprowadzać w błąd potencjalnych czytelników ogłoszenia. Płock jest miastem liczącym sobie na tyle wielu mieszkańców, że z pewnością nie zabraknie w nim ani mężczyzn poszukujących miłości, ani tych, którym zależy jedynie na przygodzie. Jeśli nasz anons nie będzie wystarczająco precyzyjny, może się okazać, że zainteresuje mężczyzn, których wcale nie chciałybyśmy spotykać. Niezadowolone z rezultatów z pewnością będziemy utyskiwać na niedoskonałości samego portalu, choć tak naprawdę nikt poza nami nie będzie mógł ponieść winy za tego rodzaju nieporozumienie. Co ważne, im szybciej poinformujemy o celu naszego anonsu, tym lepiej. Nie zaszkodzi więc, jeśli kluczowa informacja pojawi się już we wstępie. Osoba czytająca dalej dostanie wtedy czytelna wskazówkę odnoszącą się do interpretacji takiej treści.

Dodaj komentarz